Apie mus

Mūsų kontaktai

ISTORIJA TRUMPAI

Kenkėjų kontrolės paslaugų pradininkė Epidemiologė Birutė Karaliūnienė veiklą pradėjo 1999 m. Lietuvos šiaurės rytų dalyje Rokiškio miestelyje, po 20 metų veiklos perdavė įmonės valdymą ir po reorganizavimo 2010 m. buvo įsteigta įmonė UAB „Dezinfekcijos paslaugos“.  2012 metais prie klientų rato prisijungė likviduotos įmonės „Zarasų dezinfekcijos stotis“ klientai.  2013 metais buvo įsteigta Defix įmonių grupė prie kurios po pardavimo buvo prijungta UAB „Panevėžio dezinfekcija“. Tokiu būdų įmonė pradėjo valdyti didžiąją dalį Aukštaitijos kenkėjų kontrolės rinkos. Tais pačiais metais įmonė organizavo didžiausią Lietuvoje kenkėjų kontrolės projektą kurio metu visame Baltarusijos- Lietuvos pasienyje buvo vykdoma viso srauto dezinfekcija nuo kiaulių maro, dėl kurio Europos sąjungos komisiją įvertino kaip geriausiai darbus organizuojančia įmonę tarp visų Baltijos šalių. Šiai dienai įmonė teikia paslaugas visoje Lietuvoje, o kartu su partneriais ir kitose Europos sąjungos šalyse.

PASLAUGOS

Šiuo metu UAB „Dezinfekcijos paslaugos“ padeda savo klientams organizuoti paslaugas kurios atitinka ne tik vietinius LR įstatymus, bet ir tarptautinius tokius kaip BRC, IFS, FSC, HACCP ir kitus pagal kliento poreikius. Kartu su didžiausiais pasaulio įrangos gamintojais tokiais kaip Insect-o-cutor, Pest-stop Edialux, Bird B Gone, Catchmaster ir kt. tiekia į rinka aukščiausios kokybės kenkėjų kontrolės įrangą. Šiai dienai įmonės paslaugas sudaro:

  • Kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams;
  • Kenkėjų kontrolės viešajam ir privačiam įmonių sektoriams;
  • Įrangos pardavimas ir nuoma;
  • Paukščių kontrolė ir įranga;
  • Fumigacijos paslaugos Lietuvoje, Lenkijoje ir kt. šalyse;
  • Nestandartiniai kenkėjų kontrolės projektai.

Nuo pat įmonės įkūrimo stengiamės, kad teikiamos paslaugos tiktų mūsų klientui. Tobuliname visą paslaugų servisą, pagal standartus kuriuos matome pasaulio rinkoje ir kurie patikimai veikia, kad pasiekti rezultatus kurie reikalingi mūsų klientui. Jei neveikia technologijos, jei neveikia technika, tai visada remiam užsakymus mūsų pačių žodžiu, kad problemą išspręsime bet kokiu atveju. Mumis pasitiki tūkstančiai mūsų lojalių klientų, nes laikomės duoto žodžio.

Netikit – išbandykite, Jums patiks!

LinkedIn profile link here

Daniilas Kuznecovas

CEO, Dezinfekcijos paslaugos

lt_LTLithuanian