TUNELIS DEZINFEKAVIMUI

Mūsų kontaktai

Dezinfekciniai barjerai - Sanitary Gate

Kartu sprendžiame rimtą sveikatos krizę pasauliniu mastu. Norėdami padėti šiais neramiais laikais nusprendėme pasiūlyti savo kompanijos kompetenciją ir patirtį.

Sanitariniai vartai suteikia puikią apsaugą ir juos galima įrengti prie įėjimų į viešuosius biurus, vaistines, prekybos centrus, oro uostus, ligonines, uostus, stotis bei sausakimšose vietose žmonių higienizavimui bei daiktų, transporto priemonių ir medžiagų dezinfekavimui.

Yra ir XL sanitarinių vartų versija su užuolaidomis priekyje ir gale, kur galima laikyti ir nukenksminti visą įrangą ir avarines transporto priemones.

Sveikatos apsaugos sektoriuje sanitariniai vartai yra veiksmingas būdas per kelias minutes dezinfekuoti greitosios pagalbos automobilius ir įvairius mobiliuosius sveikatos apsaugos įrangą.

Sanitariniai vartai tai puiki apsauga ir viešosioms, ir privačioms kompanijoms: per kelias minutes galima dezinfekuoti visus darbuotojus ir daiktus prieš jiems patenkant į gamybos patalpas, siekiant padėti išlaikyti aukštą higienos lygį.

lt_LTLithuanian