Patalynių blakių naikinimas

Patalynių blakių naikinimo paslauga, tai greitas ir efektyvus blakių naikinimas gyvenamuose patalpose per vieną valandą patalpoms iki 100 kv.m. Mes atsiųsime profesionalu dezinfekuotoją, kuris naudodamas specialią blakių naikinimo chemiją, atliks paslaugą jūsų patalpose. Detalų aprašymą ieškokite žemiau ir D.U.K. “Blakių naikinimas”

Išsaugosime jūsų baldus

Dažnai išgirsite patarimą – išmesti baldus, nes kitaip blakių išnaikinti neįmanoma. Nesijaudinkite, mūsų specialistai tai padarys be baldų praradimo.

„Paslauga trunka ilgai”

Mūsų specialistai atliks paslaugą greitai ir patikimai, Jums nereikės laukti ilgai. Darbai užtruks iki valandos. Skambinkite jau dabar.

Jūsų namų saugumas

Neužteršime jūsų aplinkos daugiau nei to reikia vabzdžių naikinimui. Profesionalus ir mandagus personalas atliks darbus estetiškai ir saugiai.

Paslaugos laikas min.

%

Užtenka vieno naikinimo

%

Paslaugos saugumas

 1. Sužinokite kainą telefonu arba užpildykite trumpą paslaugų formą, arba parašykite mums trumpą žinutę el paštu;
 2. Mes jums atsiusime galutinį pasiūlymą su galimais paslaugų atlikimo laikais;
 3. Jūsų pasirinktu laiku mūsų specialistas atvyks pas jus į namus ir atliks objekto apžiūrą;
 4. Po apžiūros, pasiruoš visą reikalingą įrangą ir pradės vabzdžių naikinimo darbus (Būtinai prieš specialistui atvykstant patalpos turi būti paruoštos vabzdžių naikinimui);
 5. Blakių naikinimo metu bus vykdomas cheminis šlapias patalpų apruošimas pagal specialiai blakėms naikinti metodiką;
 6. Po blakių naikinimo darbų atlikimo jūsų patalpose, mūsų specialistas paprašys susipažinti su veiksmų atmintine po darbų, kad būtų užtikrintas jūsų saugumas ir pasiektas kuo didesnis vabzdžių naikinimo efektyvumas.

Patalinė blakė (Cimex lectularius l.) yra vabzdžių rūšis, kuri prisitaikė gyventi su žmonėmis taip pat puikiai, kaip ir visiems gerai žinomi tarakonai. Kartais juos maišo su erkėmis arba mažais tarakonais. Suaugėlių kūnas rusvai rudos spalvos, patelės kūnas yra apvalus ir būna 4-8 mm ilgio, o patino labiau ovalus ir šiek tiek mažesnis. Šie vabzdžiai minta žmonių krauju. Jos randamos tik tuose kambariuose, kuriuose miega žmonės. Nors ir ant vabzdžių kūno galima pastebėti sparnų formas, šie vabzdžiai neskraido – jie keliauja su asmeniniais žmonių daiktais. Dėl jų kūno anatomijos vabzdžiai lengvai keliauja tarp kambarių ir būtų, naudodamiesi sienomis, tuščiomis erdvėmis ir elektros instaliacijomis. Dėl savo plokščios formos vabzdys gali tilpti į tokius plyšius, į kuriuos sunkiai telpa popieriaus lapas. Blakių atsiradimas nepriklauso nuo socialinio statuso ar švaros, todėl niekas neapsaugotas nuo jų atsiradimo.

 • Raudonos spalvos, niežulį keliantys įkandimai (raudonas taškas su šviesesniu žiedu aplink jį), dažniausiai po kelis vienoje vietoje, yra pats akivaizdžiausias ženklas, kad jums įkando blakė;
 • Ieškokite mažų rusvai rudos spalvos taškų (išmatos ir kraujo dėmės) ant patalynės;
 • Jūs galite rasti vabzdžių kiaušinėlius arba odos išnaras aplink čiužinį arba šalia patalynės;
 • Patalines blakes dažnai sunku pastebėti, nes jos aktyvios tik nakties metu. Ieškokite rausvai rudos spalvos obuolių sėklos dydžio vabzdžių lovose, netoli lovų, po grindų danga, po tapetais, už paveikslų rėmelių;
 • Esant sunkiems atvejams, didelės invazijos metu, galima pajusti saldų vabzdžių skleidžiamą kvapą.
 • Tikrinkite siūles ir atlašų nugarėles lėktuvuose ir kino teatrų salėse prieš atsisėdant. Nelaikykite rankinių ant grindų.
 • Kelionių metu ieškokite blakių buvimo ženklų prieš išpakuojant daiktus, kruopščiai tikrinkite savo kambarius. Tikrinkite čiužinių siūles, už lovų atlošo ir spyruoklinių mechanizmų plyšius;
 • Laikykite rūbus ir daiktus apsauginiuose maišuose, kad neparsivežti blakių namo;
 • Laikykite lagaminus, rankines ar kompiuterius uždarytus, kai jais nesinaudojate;
 • Grįžtant namo po kelionių įdėmiai patikrinkite savo kelionės daiktus, išskalbkite rūbus karštame vandenyje, bei išsiurbkite savo lėktuvo bagažą, tokiu būdu jus sumažinsite tikimybę vabzdžiams patekti pas jus namo;
 • Jei pastebėsite blakių buvimo ženklus, nedelsiant apie tai praneškite, taip jūs sumažinsite vabzdžių paplėtimo tikimybę.

Sužinok kainą ir laisvus laikus greičiau nei per 1 minutę.

ARBA

lt_LTLithuanian