Blusų naikinimas

Blusų naikinimo paslauga, tai greitas ir efektyvus blusų naikinimas gyvenamuose patalpose per vieną valandą patalpoms iki 100 kv.m. Mes atsiųsime profesionalu dezinfekuotoją, kuris naudodamas specialią, skystą blusų naikinimo chemiją, atliks paslaugą jūsų patalpose.

Gyvunų saugumas

Pasirūpinsime kaip savo vaikais. Darbuotai supranta Jūsų rūpestį dėl to prieš atleikant darbus paprašysime išvęsti gyvūnėlius. Grįžti galima bus jau kitą dieną.

„Paslauga trunka ilgai”

Mūsų specialistai atliks paslaugą greitai ir patikimai, Jums nereikės laukti ilgai. Chemijos kvapai išsivedins greitai, galėsite tą pačią dieną būti lauke.

Jūsų namų saugumas

Neužteršime jūsų aplinkos daugiau nei to reikia vabzdžių naikinimui. Profesionalus ir mandagus personalas atliks darbus estetiškai ir saugiai.

Paslaugos laikas min.

%

Užtenka vieno naikinimo

%

Paslaugos saugumas

 1. Sužinokite kainą telefonu arba užpildykite trumpą paslaugų formą, arba parašykite mums trumpą žinutę el paštu;
 2. Mes jums atsiusime galutinį pasiūlymą su galimais paslaugų atlikimo laikais;
 3. Jūsų pasirinktu laiku mūsų specialistas atvyks pas jus į namus ir atliks objekto apžiūrą;
 4. Po apžiūros, pasiruoš visą reikalingą įrangą ir pradės vabzdžių naikinimo darbus (Būtinai prieš specialistui atvykstant patalpos turi būti paruoštos vabzdžių naikinimui);
 5. Blusų naikinimo metu bus vykdomas cheminis šlapias patalpų apruošimas pagal specialiai blusoms naikinti metodiką;
 6. Po blusų naikinimo darbų atlikimo jūsų patalpose, mūsų specialistas paprašys susipažinti su veiksmų atmintine po darbų, kad būtų užtikrintas jūsų saugumas ir pasiektas kuo didesnis vabzdžių naikinimo efektyvumas.

Blusos yra kenkėjai, kurie minta šiltakraujų gyvūnų krauju, įskaitant žmones. Jos ne tik skaudžiai kandžiojasi, bet ir gali pernešti ligas (šiltinė, tuliarėmija ir kt.), kurios gali įtakoti jūsų ir jūsų augintinių sveikatą. Jų maži plokšti kūnai leidžia joms lengvai judėti tarp plaukų, esančių ant šeimininko odos, kur jos gyvena ir maitinasi. Blusos gali padėti nuo 30 iki 50 kiaušinėlių, kurie dažniausiai dedami ne ant šeimininko, o plyšiuose, kiliminėje dangoje, lizduose ir kitose vietose, kurios dažniausiai nėra aukščiau kaip vienas metras nuo grindų dangos. Dažnai blusų atsiradimą galima susieti su naminių gyvūnų ar kenkėjų, tokių kaip pelės, buvimu. Blusos plinta šeimininkui persikeliant iš vienos vietos į kitą. Dažniausiai blusų nešiotojai yra šunys, katės, žmonės, triušiai, voverės, žiurkės ir pelės.

 • Patalpas siurbti kiekvieną dieną, nepamirštant sienų ir plyšių. Įrodyta, kad dažnas siurbimas sunaikina iki 95% kiaušinėlių, dalį lervų ir suaugusias blusas;
 • Reguliariai siurbti kilimines dangas, gyvūnų guolius, visą grindų plotą, kurio struktūra leidžia vabzdžiams pasislėpti, svarbu ir tai daryti prieš išvykstant ilgesniam laikui;
 • Apriboti, jeigu įmanoma, ypač vasaros metu, šunų ir kačių patekimą iš lauko į namų vidų, į pagrindines gyvenamas patalpas;
 • Apriboti naminių gyvūnų bendravimą, kad jie negalėtų lengvai susisiekit su kitais gyvūnais, ypač laukiniais;
 • Periodiškai valyti augintinių kailį ir jų miegojimo vietas;
 • Sutvarkyti vejas ir piktžoles tam, kad sudaryti nepalankias sąlygas lervoms ir saugusioms blusoms gyventi;
 • Apsaugoti namų perimetrą taip, kad į juos nepatektų žiurkės, pelės, voverės ir kt. gyvūnai.

ARBA

lt_LTLithuanian