Dezinfekcija (SARS-CoV-2 viruso profilaktika ir dezinfekcija)

Profilaktinė dezinfekcija (patalpų profilaktika)

Pasaulyje plintat SARS-Co-2 virusui, šiuo metu atsirado tikimybė susirgti viruso sukeliama liga COVID-19. Norint sumažinti viruso protrūkį ir siekiant sumažinti tikimybę apsikrėsti siūlome patalpų dezinfekciją. Šiuo metu siūlome:

  • Profilaktinę dezinfekciją, gyvenamosioms patalpos, biurams, daugiabučių bendroms patalpos, kurią suteiks profesionali valymo komanda su asmeninėmis apsaugos priemonėmis ir naudodami chemines medžiagas, veikiančias koronavirusus. Darbuotojus koordinuos dezinfekuotojas kartu su epidemiologu.

Baigiamoji dezinfekcija (Viruso pašalinimas)

Niekas neapsaugotas nuo COVID-19 ligos, po kurios nustatymo žmogui teks atlikti karantinavimo procedūrą, o verslui gali tekti karantinuoti visą pamainą ir net sustabdyti verslo procesus. Tam, kad verslas nebūtų paralyžiuotas, siūlome atlikti baigiamąją dezinfekciją, po kurios atlikimo jūsų verslo patalpos bus ir vėl tinkamos darbui. Šioms procedūroms vykdyti mūsų įmonė turi Licenciją, kuri leidžia mums ne tik išvalyti patalpas nuo virusų, bet ir paruošti atliktų paslaugų dokumentaciją, kurios dėka jūs iš kart po atliktų darbų galėsite vykdyti verslo procedūras. Šiuo metu siūlome:

  • Baigiamąją dezinfekciją, biurams, gamybinėms patalpoms, gyvenamosioms patalpos, kurią suteiks profesionalūs dezinfekuotojai, kurie apmokyti kaip elgtis užkrėstose viruso aplinkose. Po atlikto valymo paruošimo atliktų darbų dokumentaciją su patvirtinimu, kad patalpos išvalytos ir galima naudoti.  Viruso pašalinimui naudojama speciali įranga ir cheminės medžiagos. Darbuotoją koordinuos epidemiologas.

Paklausimus ir užsakymus siuskite el. paštu info@dezinfekcijospaslaugos.lt Prašome nurodyti objekto adresą, patalpų plotą ir trumpą situacijos aprašymą. Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Dažnai užduodami klausimai apie COVID-19 patalpų dezinfekciją žiūrėti čia.

Patalpų dezinfekcija (mirties vietos dezinfekcija)

Nelaimingų atsitikimų vietos valymas ir dezinfekcija – tai labai svarbus bei kruopštus darbas, kuris visada turi būti atliekamas itin tiksliai ir be klaidų. Šeimoje nėra sunkesnės akimirkos nei atsisveikinti su vienu iš šeimos narių nelauktai. Pasitaiko atvejų, kai žmonės pasirenka savarankiškai palikti šį pasaulį, įvyksta nelaimingi atsitikimai ar smurtinės mirtys.

Tokiu metu artimiausiems žmonėms tenka dviguba našta – sunkiu metu pasirūpinti su laidojimu susijusiais klausimais ir namų aplinka, kurioje įvyko nelaimė. Dažnai namuose galima pamatyti kraujo pėdsakų, kitų biologinių skysčių, kurie ne tik kelia nemalonius pojūčius artimiesiems, bet ir yra labai pavojingi dėl AIDS, hepatito ar tuberkuliozės sukėlėjų. Tokiems nešvarumams pašalinti neužtenka įprastų valymo būdų, reikia naudoti profesionalias priemones, kurios garantuoja švarą ir saugumą. Atitinkamoms institucijoms išvežus kūną žmonės lieka nežinodami ko imtis.

Tokiu metu geriausia kreiptis į profesionalus, kurie puikiai suprasdami situaciją ne tik atliks visus reikiamus valymo ir dezinfekcijos darbus, bet ir prisitaikys prie jūsų pageidavimų bei padės sunkią akimirką. Patalpos bus išvalytos nuo visų galimai pavojingų biologinių skysčių, kenkėjų ir kitų objektų, dezinfekuotos nuo pavojingų užkrečiamų ligų ir jose vėl bus galima ramiai gyventi.

lt_LTLithuanian