Pelėsio naikinimas

Profesionalus, efektyvus ir saugus pelėsio šalinimas. Užtikrinkite sveiką gyvenamąją aplinką su mūsų patyrusiais specialistais. Greitas reagavimas, patikimi metodai. Skambinkite dabar ir apsaugokite savo namus nuo pelėsio.

Laukiame skambučių: +37067802499
pelesio naikinimo konsultacija

Išsamus Tikrinimas

  • Nemokama konsultacija: Pradedame nuo nemokamos konsultacijos, per kurią išsiaiškiname jūsų problemas ir poreikius.
  • Pelėsio identifikavimas: Mūsų ekspertai atvyksta į jūsų namus ar verslo patalpas, kad atliktų kruopštų patikrinimą, naudodami pažangias technologijas ir metodikas pelėsio buvimo nustatymui.
pelesio naikinimas ir valymas

Pelėsio Šalinimas

  • Specializuota įranga: Naudojame aukštos kokybės pelėsio šalinimo įrangą ir produktus, kad efektyviai sunaikintume pelėsį ir jo sporas.
  • Gyvybingumo mažinimas: Nuodugniai šaliname pelėsį ir jo sporas, naudodami patikrintas metodikas.
pelesio prevencija

Prevencija ir Patarimai

  • Prevencinės priemonės: Suteikiame jums patarimus, kaip išvengti pelėsio atsiradimo ateityje, pavyzdžiui, patalpų ventiliacijos gerinimas ar drėgmės kontrolė.
  • Edukacija: Dalijamės informacija apie pelėsio prevenciją, optimalias namų priežiūros praktikas ir patarimus, kaip išlaikyti sveiką aplinką namuose.
pelesio naikinimo patalpu paruosimas

Planavimas ir PASIRUOŠimas

  • Individualus planas: Remdamiesi tyrimo rezultatais, sudarome pelėsio šalinimo planą, kuris yra pritaikytas jūsų specifiniams reikalavimams ir pelėsio plitimo mastui.
  • Apsaugos priemonės: Nustatome saugos zonas ir taikome prevencines priemones, kad užkirstume kelią pelėsio sporų plitimui kitose patalpose
pelesio valymas ir dezinfekcija

Valymo ir Dezinfekcijos Procesas

  • Išsamus valymas: Išvalome visas užterštas vietas, įskaitant grindis, sienas ir lubas, naudodami ekologiškas ir žmonėms bei gyvūnams saugias dezinfekavimo priemones.
  • Oro filtravimas: Įrengiame oro valymo sistemas, kurios padeda pašalinti pelėsio sporas iš patalpų oro ir gerina oro kokybę.
pelesio ivertinimas

Pabaigos Įvertinimas

Galutinis patikrinimas: Po šalinimo procedūros atliekame galutinį patikrinimą, kad įsitikintume, jog visi pelėsio pėdsakai yra pašalinti.

Galerija

Kitos paslaugos

Kenkėjų kontrolė gyventojams

Kenkėjų kontrolė gyventojams

Butuose, namuose, patalpuose, daugiabučiuos

Kenkėjų kontrolė organizacijoms

HORECA sektorius, pramonė, maitinimo ir ugdymo įstaigos

Tunelis higienizavimui ir dezinfekavimui

Sanitariniai vartai, dezinfekciniai barjerai

Susisiekite su mumis

Kareivių g. 19, Vilnius LT-09133

+370 67802499

info@dezinfekcijospaslaugos.lt

lt_LTLithuanian