Skruzdėlių naikinimas

Skruzdėlių naikinimo paslauga, tai greitas ir efektyvus skruzdėlių naikinimas gyvenamuose patalpose ir aplink nuosavą namą per vieną valandą patalpoms iki 100 kv.m. Mes atsiųsime profesionalu dezinfekuotoją, kuris naudodamas specialią, skystą arba sausą skruzdėlių naikinimo chemiją, atliks paslaugą jūsų patalpose.

Augalų saugumas

Chemija kuria naudojama nekenkia augalams. Dažnai gauname šį klausimą, dėl to visada rūpinames, kad augalai nenukentėtu.

„Paslauga trunka ilgai”

Mūsų specialistai atliks paslaugą greitai ir patikimai, Jums nereikės laukti ilgai. Chemijos kvapai išsivedins greitai, galėsite tą pačią dieną būti lauke.

Jūsų aplinka svarbi

Neužteršime jūsų aplinkos daugiau nei to reikia vabzdžių naikinimui. Profesionalus ir mandagus personalas atliks darbus estetiškai ir saugiai.

Paslaugos laikas min.

%

Užtenka vieno naikinimo

%

Paslaugos saugumas

  1. Sužinokite kainą telefonu arba užpildykite trumpą paslaugų formą, arba parašykite mums trumpą žinutę el paštu;
  2. Mes jums atsiusime galutinį pasiūlymą su galimais paslaugų atlikimo laikais;
  3. Jūsų pasirinktu laiku mūsų specialistas atvyks pas jus į namus ir atliks objekto apžiūrą;
  4. Po apžiūros, pasiruoš visą reikalingą įrangą ir pradės vabzdžių naikinimo darbus (Būtinai prieš specialistui atvykstant patalpos turi būti paruoštos vabzdžių naikinimui);
  5. Skruzdėlių naikinimo metu bus vykdomas cheminis šlapias patalpų apruošimas pagal specialiai skruzdėlėms naikinti metodiką;
  6. Po skuzdėlių naikinimo darbų atlikimo jūsų patalpose, mūsų specialistas paprašys susipažinti su veiksmų atmintine po darbų, kad būtų užtikrintas jūsų saugumas ir pasiektas kuo didesnis vabzdžių naikinimo efektyvumas.

Judosios naminės skruzdėlės, kitaip vadinamos faraoninėmis skruzdėlėmis (Monomorium pharaonis) tai mažiausia Lietuvoje aptinkama skruzdė. Ji mėgsta šilumą ir drėgmę, todėl gali gyventi ir vystytis tik šildomose patalpose. Dažnai jos telkiasi gyvenamuosiuose namuose, gydymo įstaigose, prekybos ir maitinimo įmonėse, poilsinėse, viešbučiuose. Palankiose sąlygose kolonija gali suskilti ir sudaryti naujas: kelios motinėlės pasiima keletą darbininkių, kiaušinėlių, lėliukių ir išeina iš senos kolonijos ir įsikuria naujose vietose. Šeimos atsiskiria naujomis kolonijomis ir greitai užima pastato patalpas, patekusios per mažiausius tarpus, o vasarą – ir per išorines sienas. Pamažu jos gali paplisti ne tik dideliame pastate, bet ir ištisuose namų kvartaluose. Joms ypač patinka drėgnesnės ir šiltesnės vietos.

Stebėkite skruzdėlių atsiradimo ženklus šalia maisto šaltinių ar drėgnose vietovėse. Tikrinkite aplinkas aplink kriaukles, spintas, palei vamzdžius ir elektros instaliaciją. Ieškokite skruzdėlių takų ir pavienių skruzdėlių. Pavienės skruzdėlės – tai žvalgai, ieškantys maisto šaltinių ar vietų lizdui. Jei pastebėsite skruzdėlių takus, bandykite sekti ir išsiaiškinkit kaip jie patenka į pastatą ir, jei tai įmanoma, kur jų lizdas. Ieškokite įtrūkimų ar skylių sienose ir pamatuose, per kurias skruzdėlės gali patekti iš lauko į pastato vidų.

Norėdami, kad Skruzdėlės nepatektų į pastato vidų, pašalinkite įtrūkimus ir skyles sienose ir pamatuose, ypač tuose, kurie sujungia lauką su pastato vidumi. Skruzdėlių takai dažniausiai susidaro palei struktūrinius elementus, tokius kaip vamzdžiai, elektros instaliacija, todėl ieškokite šių elementų sąsajos su lauku. Prieš sandarinimą į sienų ertmes galima patalpinti atbaidančius insekticidus.

Pašalinkite įtrūkimus pastato viduje, ypač esančius virtuvėje ir kitose maisto ruošimo ir laikymo vietose. Laikykite skruzdėlėms patrauklius produktus uždarytus, ypač tokius, kaip cukrus, medus, naminių gyvūnėlių maistas, pašalinkite maisto likučius nuo paviršių. Praskalaukite tuščias nealkoholinių gėrimų talpas arba pašalinkite jas iš pastato. Kruopščiai valykite riebaluotus paviršius ir kasdien išneškite šiukšles.

Skruzdėlių lizdų atsiradimas lauke dažnai susijęs su augalų, gaminančių daug lipčiaus, buvimu. Venkite sodinti augalus šalia pastatų, pašalinkite ar sodinkite toliau žoles, esančias prie pamatų, nes šie elementai yra skruzdėlių lizdavietės.

Sužinok kainą ir laisvus laikus greičiau nei per 1 minutę.

ARBA

lt_LTLithuanian