SKYDAS NUO PAUKŠčIŲ

„FLOCK OFF” SPRENDIMAS

„Flock Off” sistema yra aukštos technologijos humaniškas sprendimas, skirtas užkirsti kelią paukščiams nusileisti ant struktūrų. Šios sistemos tikslas yra visiškai pašalinti išlaidas, rizikas, sveikatos grėsmes ir žalą, kurią sukelia paukščiai. Tai daroma sukuriant elektromagnetinį „jėgos lauką“ aplink bet kokią struktūrą, trikdant paukščių vidinę GPS sistemą navigacijai. Tai daro neįmanomą paukščiams nusileisti, priverčiant juos nukreipti kitur.

Ši sistema nenaudoja cheminių medžiagų, nuodų ar spąstų, todėl yra aplinkai nekenksminga. Ji gali būti naudojama įvairiose vietose, įskaitant komercinius pastatus, gyvenamuosius namus, pramonę ir net reklaminius stendus. „Flock Off” sistema atbaido visų rūšių kenksmingus paukščius, ar tai būtų kiras prie jūros, balandžiai mieste, ūkyje ar plėšrūnai.

N

Tinka visiems paukščiams

N

Greitas diegimas

N

Keičia paukščių elgsena

N

Nuolatinė apsauga

N

Saugo produktą nuo žalos

N

Nežaloja paukščių

N

Pažangiausias sprendimas

N

Paukščiai negali prisiartinti prie skydo

N

Ilgaamžis sprendimas

N

Tinka pastatų, stogo, durų apsaugai

N

Neskleidžia garso

N

Nekenksmingas aplinkai

Dažnai užduodami klausimai

Kaip veikia "Flock Off" sistema?

„Flock Off” sistema sutrikdo paukščių migracijos fiziologiją su suderintu, elektromagnetiniu lauku, kurį jaučia tik paukščiai. Elektromagnetinis laukas sutrikdo pagrindinį baltymą ir kitus receptorius paukščių kūnuose, kurie naudojami naršyti. Tai akimirksniu sustabdo jų gebėjimą įvertinti greitį, kryptį ir atstumą. Paukščiai patiria tai, ką žmonės gali jaustis kaip „galvos svaigimą” per 2-3 metrų nuo „Flock Off System”, ir kuo greičiau palieka teritoriją.

Ar "Flock Off" sistema trukdo kitoms elektroninėms, ryšių ar elektros sistemoms?

 Ne. „Flock Off” sistema neišskiria jokio radijo dažnio ar ultragarso bangų. „Flock Off” sistema sukuria elektromagnetinį lauką per osciliatorių, kuris veikia 120 hercų garso dažnių spektre. Antenos signalas yra įvairiakryptis ir sukuria maždaug 5–6 pėdų lauką. „Flock Off” sistema turi elektromagnetinio suderinamumo sertifikatą, atitinkantį atitikties sertifikavimo reikalavimus JAV (FCC) ir Europoje (CE).

Ar "Flock Off" sistema kenkia paukščiams ar kitiems gyvūnams?
Ne. „Flock Off” sistema nekenkia paukščiams, nes ji tik laikinai veikia jų navigacinius gebėjimus, kai yra arti sistemos sukurto elektromagnetinio lauko. „Flock Off” sistema visiškai nekenkia žmonėms ar kitiems gyvūnams.
Kokio dydžio yra "Flock Off" sistema?

„Flock Off System” apima maždaug 11 cm x 14 cm reaktorių, kuris generuoja elektromagnetinius impulsus per nerūdijančio plieno vielą arba lankstų kabelį, apvyniotą aplink maždaug 6,3 cm aukščio ir 2,5 cm pločio kondensatorius. Vienas reaktorius padės sukurti lauką, apimantį maždaug 180 metrų ilgio. „Flock Off” sistema yra labai žemo profilio ir nepastebima. Jis naudoja įprastą buitinę srovę (110/220 voltų).”Flock Off System” apima maždaug 11 cm x 14 cm reaktorių, kuris generuoja elektromagnetinius impulsus per nerūdijančio plieno vielą arba lankstų kabelį, apvyniotą aplink maždaug 6,3 cm aukščio ir 2,5 cm pločio kondensatorius. Vienas reaktorius padės sukurti lauką, apimantį maždaug 180 metrų ilgio. „Flock Off” sistema yra labai žemo profilio ir nepastebima. Jis naudoja įprastą buitinę srovę (110/220 voltų).

Kur galima įdiegti "Flock Off" sistemą?

„Flock Off” sistemą galima įdiegti daugiausia bet kur. Restoranuose, stadionuose, sandėliuose, skelbimų lentose, namuose, biurų pastatuose, viešbučiuose ir daugelyje kitų statinių buvo įdiegta „Flock Off System”.

lt_LTLithuanian