БИЗНЕС-УСЛУГИ

Фумигация

Profesionaliai, operatyviai ir vadovaudamiesi tarptautiniais ir Lietuvos augalininkystės standartais šaliname vabzdžius ir kitus kenkėjus, atsiradusius produktuose, sandėliuose ir transporto priemonėse.

Контракт для бизнеса V1

Tai specialus pasiūlymas įmonėms, kurios neturi kenkėjų, nori turėti pilną dokumentacijos paketą ir nuolatinę periodinę jos priežiūrą. Visi dokumentai paruošiami taip greitai, kaip įmonei reikia – tą pačią dieną ar greičiau. Greita, efektyvu ir patikima.

Контракт для бизнеса Spec

Tai mūsų standartinis pasiūlymas įmonėms, kurios kartais turi kenkėjų ir neturi personalo, kuris išspręstų tokio pobūdžio problemoms. Mes už ypač gerą kainą rinkoje, siūlome periodinį mūsų specialisto atvykimą.

Sutartis verslui +

Tai mūsų paslaugų paketas įmonėms, kurios turi specialų poreikį kenkėjų kontrolei ir objektų priežiūrai. Šios paslaugos atitinka ne tik Lietuvos įstatymų, bet ir tarptautinių auditų reikalavimams. Šios paslaugos kaina nuo 50 Eur per mėn.

Срочное уничтожение вредителей

Vienkartinis kenkėjų naikinimas įmonėms, kurioms reikalinga skubi pagalba su kenkėjais. Atvykstame taip greitai, kaip tik galime! Jei matote kenkėją – graužiką ar vabzdį, ir nežinote ką su juo daryti, kreipkite į mus, mes atsiųsime profesionalą.

Dezinfekciniai barjerai - Sanitary Gate

Sanitariniai vartai tai puiki apsauga ir viešosioms, ir privačioms kompanijoms: per kelias minutes galima dezinfekuoti visus darbuotojus ir daiktus prieš jiems patenkant į gamybos patalpas, siekiant padėti išlaikyti aukštą higienos lygį.

Patalpų dezinfekcija COVID-19

Tegul verslas nelieka paralyžiuotas – po dezinfekcijos jūsų verslas ir vėl galės veikti. Pasaulyje plintat SARS-Co-2 virusui, šiuo metu jūsų personalui atsirado tikimybė susirgti viruso sukeliama liga COVID-19. Siūlome profilaktinę dezinfekcija ir baigiamąją dezinfekciją viruso pašalinimui.

ru_RURussian