Kaip reikia pasiruošti?

Jei trumpai, tai iškraustyti spinteles, paruošti priėjimą prie vamzdynų, atstumti baldus tam tikrose vietose, kur tai įmanoma, jei neįmanoma baldų stumdyti nereikia. Tarakonų veiklos įrodymų gali būti daug kur, jei dezinfekuotojas pamatys tokius ženklus, o ten bus daiktai, tai jis nenorės purkšti, tokiu būdu sumažinam paslaugų efektyvumą, reikėtų atkraustyti spinteles maksimaliai, kad nebūtų daiktų. Žmonių neturėtų būti purškimo metu, nebent vienas prižiūrintis.

Detali info čia: https://dezinfekcijospaslaugos.lt/patalpu-parengimas-tarakonu-naikinimo-darbams/

Kiek laiko reikia išeiti iš namų?

Darbai užtruks apie 1 valandą. Po darbų reikėtų palaikyti patalpas uždarytas 1 valandą, o po to patalpas reikia vedinti 2 valandas. Tokiu būdų patalpose negalėsite būti 4 valandas.

Ką daryti po purškimo grįžus?

Po darbų, kartu su apmokėjimo patvirtinimu atsiųsime instrukciją kaip susitvarkyti aplinką po naikinimo.

Kiek laiko veiksminga?

Chemija veiksminga tol, kol ji negauna tiesioginių saulės spindulių, patalpos nevedinamos, nepadengta dulkių sluoksniu ar nevaloma vandeniu. Tokiu būdų chemija gali būtų veiksminga nuo 1 val iki kelių savaičių ten, kur yra toli, nuo išvardintų veiksnių pvz: už spintelių.

Kaip vyksta purškimas?

Mūsų darbuotojas profilaktiškai apdoros, chemijos pagalba, visus paviršius kur kils įtarimas dėl vabzdžių pavojaus.

Ką daryti jeigu jie sugrįš iš kaimynų? Jei židinys pas kaimynus ne pas mus bute? Ar jūsų paslaugos mums padės?

Chemija pasilikusi po purškimo nuodys vabzdžius gan ilgai, ypač ten kur nebus pasiekta išvalyti, dėl ko patekę vabzdžiai, pas jus į patalpas, ilgai nepasiliks ar nepradės daugintis radę patogią pasislėpti ir maitintis vietą. Aišku geriau atsekti iš kur patenka pas jus vabzdžiai ir tą vietą uždengti, jei tai įmanoma. Tokiu būdų galima bus išnaikinti vabzdžius ir nesibaiminti, kad patalpos vėl bus apkrėstos.

Jei vabzdžiai atkeliauja iš kaimynų reikia profilaktiškai užsandaryti visas įtartinas angas aklinai arba naudojant smulkų tinklelį. Jei neaišku iš kur ateina vabzdžiai, reikia stebėti situaciją. Vienintelis efektyvus būdas – naudoti lipnias gaudykles, kurias kiekvieną dieną tikrinti. Gaudyklės išdėstyti po visą buto perimetrą ir stebėti kurioje vietoje dažniau prilimpa vabzdžiai. Gaudyklė prie kurios daugiausiai ir dažniausiai prilimpa vabzdžiai, nurodo vietą, kur yra pagrindinė vabzdžių migracija. Gaudykles galima įsigyti čia: http://www.dezis.lt/catchmaster-viliojantys-lipdukai-vabzdziams-1×3-vnt

 

Ar neatsiras tarakonų vėl?

Jei tarakonai į patalpas patenka iš kaimynų, tokia tikimybė gan aukšta, dėl to būtina profilaktiškai užsandarinti visus plyšius per kuriuos vabzdys gali patekti į patalpas. Taip pat, jei užkrėstumas vabzdžiais yra ypatingai didelis ir jie jau pradėjo veistis patalpose, po naikinimo darbų gali atsirasti išsiritę, maži vabzdžiai, kadangi jie auga leliukėse, kurios visiškai apsaugo juos nuo aplinkos poveikio. Dėl to pastebėjus vabzdžius patariama nedelsiant pradėti juos naikinti kol jie nepradėjo veistis ir jų kiekis nepasiekė didelio užkrėstumo lygio.

Kiek kainuos jei kviesti antrą kartą ?

Paslaugos kaina yra ta pati, atskirais atvejais taikome 10 Eur nuolaidą.

Per kiek laiko galime suorganizuoti purškimą?

Tai priklauso nuo užimtumo.

Naudoja daug priemonių iš parduotuvės, bet nepadeda, ar mūsiškė padės?

Dirbame su profesionalia chemija, kuri skirta blakių naikinimui, taip pat ne pirmus metus atliekame šias naikinimo paslaugas, dėl to žinome, kad ji padės.

Ar šuniui kenks?

Bet kokia chemija kuri skirta blakių naikinimui ir leidžiama pagal LR įstatymus kenkia aplinkai, nes naikinami visi vabzdžiai, kitaip neįmanoma, šunims chemija nepavojinga daugiau nei šampūnai nuo blusų ar kitų vabalų. Aišku dėl jautrios šunų uoslės šunys negali būti patalpose. Vabzdžių naikinimo metu, taip pat, kol nebus įvykdytos visos valymo ir vedinimo procedūros.

Ar pas šunį gali būti blakių?

Pas šunį kaip ir kitus gyvūnus blakių negali būti, jos slepiasi ir veisiasi tik objekto aplinkos daiktuose.

Ar pas mus galima įsigyti kokia nors chemiją tarakonams naikinti?

Chemiją vabzdžiams naikinti galima įsigyti E. Parduotuvėje http://www.dezis.lt/vabzdziu-naikinimas/tarakonu-naikinimas

Ar reikia naudoti sveikatos saugos priemones tokia kaip pirštinės, respiratorius naudojant chemiją prieš tarakonus?

Naudojant bet kokia chemiją prieš vabzdžius kuriuose yra Biocidai, reikia naudoti tokias apsaugos priemones, kurios nurodytos produkto saugos duomenų lapuose arba produkto naudojimo instrukcijoje.

Ar vaikai gali liesti tas vietas kur buvo paskleista chemija ir ar ji nėra jiems nuodinga?

Po visų vedinimų ir valymų vaikai prie paviršių liestis gali, prie nenuvalytų paviršių nerekomenduojama. Jei jūsų vaikai alergiški, reikia daryti ilgesnį vedinimą ir kruopščiau valyti paviršius, taip pat būtų gerai išbandyti ar jie alergiški ar ne, duodant prisiliesti prie nuvalytų paviršių pavyzdžiui pirštais.

Kada planuoti pakartotinį kenkėjų naikinimą, jei kenkėjų koncentracija buvo labai didelė ir po naikinimo dar liko keli kenkėjai?

Rekomenduojama kenkėjų pakartotinį naikinimą atlikti po dviejų,  trijų savaičių. Taip siūlome, nes:

Chemijos paskleidimas vykdomas dažniausiais vabzdžių pastebėtose vietose, dažniausiai slėptuvėms pasirenkamose vietose ir pagal vabzdžių paliekamų ženklų (išmatos, išnaros, pėdsakai) vietas, aišku viskas priklauso nuo objekto. Kadangi vabzdžiai būna pasislėpę labai skirtingai ir dažnai sunkiai prieinamose ir pasiekiamuose chemijai vietose, chemijos koncentracija parenkama tokia, kad vabzdys žūtų ne iš karto, bet palaipsniui, kad chemijos likučiais esantys ant vabzdžio, apkrėstų kitus vabzdžius bendraujant. Chemijos likučiai, kurie lieka aplinkoje ant įvairių paviršių, yra veiksnūs, kol nenuvalyti ir kitaip nepašalinti, nuo 2 iki 3 savaičių, per kuri laikotarpį visi pasislėpę vabzdžiai negavę chemijos tiesiogiai chemijos paskleidimo metu ar iš kitų vabzdžių, gali ja apsinuodyti paliekant savo slėptuvę. Kiekviena situacija skirtinga, kokia dalis nuodų teko vabzdžiui sunku pasakyti. Chemija lieka veiksni, ten kur buvo nenuvalyta iki 3 sav., dėl to kai vabzdžiai paliks savo prieglobsti bus vis tiek apnuodyti, tai užtrunka nuo 2 iki 3 savaičių. Būna visokių situacijų, nes objektų infrastruktūra ir jose esančios įrangos ir baldų skirtumai, bei jose pasislėpusių vabzdžių vietos labai skirtingos.

Архивы

ru_RURussian