Ar atliekame uodų naikinimą?

Atliekame trumpalaikį uodų naikinimą aplinkoje ir ilgalaikius uodų populiacijos mažinimo darbus, kai sklypo aplinkoje yra tvenkinys.

Trumpalaikis uodų naikinimas prieš jums svarbius įvykius?

Atliekame trumpalaikį uodų naikinimą aplinkoje prieš šventes pvz. vestuves, gimtadienius, kitus renginius. Paslauga atliekama aplink pastatus, sklypo ribose aplink augmenyje kur vyks pagrindinė šventė, kad laikinai sumažinti uodų ir mašalų kiekį ir atbaidyti 2-3 dienoms.

Ar trumpalaikis uodų naikinimas gali veikti ilgiau nei 2-3 dienos?

Chemijas ant pastatų kaip atbaidymo priemonė gali veikti ir ilgiau, jei orai bus palankus be lietaus, bet ne ilgiau kaip 5-7 dienos. Jei yra poreikis nuolatos atbaidyti uodus ir mašalus, procedūrą reikia kartoti vieną kartą į savaitę. O jei sklypo aplinkoje vieno kilometro atstumu yra tvenkinys su stovinčiu vandeniu, reikia kartu taikyti ir lervų naikinimą biologiniais preparatais.

Uodų lervų naikinimas biologiniais preparatais

Norint pasiekti geresnių rezultatų, kad aplinkoje uodų ženkliai sumažėtų, reikia vykdyti uodų lervų naikinimą tvenkiniuose nutolusiuose nuo jūsų sklypo atstumu iki vieno kilometro. Biologinis preparatas paskleidžiamas vandens telkiniuose, kur yra stovintys vanduo. Virš vandens susidaro biologinė plėvele, kurios dėka uodas negali nusileisti ant vandens ir padėti kiaušinėlių, o esančios uodų lervos dėl deguonies stygiaus nugaišta.

Ar nuo biologinio preparato nenukenčia aplinka ir gyvūnai?

Preparatas nekelia pavojaus sveikatai, nedaro neigiamo poveikio vandens aplinkai. Nekeičia vandens savybių: temperatūros, pH, kietumo, deguonies, azoto ir amoniako junginių kiekio, atitinka įsotinimo deguonimi lygio parametrus, reikalingus vandens augalų ir gyvūnų išlikimui. Pasižymi tik fiziniu ir mechaniniu poveikiu. Atsparus stipriam vėjui, ultravioletinių spindulių poveikiui.

Kas kiek laiko reikia kartoti biologinio preparato paskleidimo procedūrą?

Biologinis preparatas išlieka veiksmingas 4 savaites. Paslaugą reikėtų kartoti vieną kartą į mėnesį. 

Kaina Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Utenoje, Ukmergėje?

Trumpalaikė uodų naikinimo aplinkoje paslaugos kaina: iki 10 arų sklypui yra 60 Eur, iki 20 arų sklypui yra 75 Eur, iki 30 arų sklypui yra 90 Eur.

Lervų naikinimas biologiniais preparatais paslaugos kaina:

Tvenkinio plotas – Kaina:

iki 1000 kv.m. – 95 Eur su PVM

iki 2000 kv.m. – 180 Eur su PVM

iki 3000 kv.m. – 250 Eur su PVM

iki 4000 kv.m. – 310 Eur su PVM

Kaip pasiruošti trumpalaikiam uodų naikinimui?

Paslauga atliekama darbo dienomis. Paslaugos atlikimo metu 2-3 val. neturi būti žmonių arba su asmens apsaugos priemonėmis. Būt gerai, kad paslaugo atlikimo metu ir kelias valandas po jos nebūtų lietaus.

Kaip pasiruošti lervų naikinimo procedūrai?

Paslauga atliekama darbo dienomis. Ypatingo pasiruošimo nereikia. Prieš mūsų specialistui atvykstant reikia nurodyti sklypo koordinates, kad galima būtų apskaičiuoti tvenkinio plotą.

lt_LTLithuanian