Vorų naikinimas

Vorų naikinimo paslauga, tai greitas ir efektyvus vorų naikinimas gyvenamuose patalpose per vieną valandą patalpoms iki 100 kv.m. ir namui iki 180 kv.m. Mes atsiųsime profesionalu dezinfekuotoją, kuris naudodamas specialią, skystą arba sausą tarakonų naikinimo chemiją, atliks paslaugą jūsų patalpose. Detalu aprašymą ieškokite žemiau ir D.U.K. “Vorų naikinimas”

Ar daugiau nebeatsiras?

Mūsų specialistai puikiai žino visas vietas kur veisiasi vorai, tokie kaip kampai ar nuošalios vietos. Po paviršių apdorojimo, visą sezoną busite ramūs, vorai nebeatsiras.

„Paslauga trunka ilgai”

Mūsų specialistai atliks paslaugą greitai ir patikimai, Jums nereikės laukti ilgai. Chemijos kvapai išsivedins greitai, galėsite tą pačią dieną būti lauke.

Jūsų namų saugumas

Neužteršime jūsų aplinkos daugiau nei to reikia vabzdžių naikinimui. Profesionalus ir mandagus personalas atliks darbus estetiškai ir saugiai.

Paslaugos laikas min.

%

Užtenka vieno naikinimo

%

Paslaugos saugumas

  1. Sužinokite kainą telefonu arba užpildykite trumpą paslaugų formą, arba parašykite mums trumpą žinutę el paštu;
  2. Mes jums atsiusime galutinį pasiūlymą su galimais paslaugų atlikimo laikais;
  3. Jūsų pasirinktu laiku mūsų specialistas atvyks pas jus į namus ir atliks objekto apžiūrą;
  4. Po apžiūros, pasiruoš visą reikalingą įrangą ir pradės vabzdžių naikinimo darbus (Būtinai prieš specialistui atvykstant patalpos turi būti paruoštos vabzdžių naikinimui);
  5. Tarakonų naikinimo metu bus vykdomas cheminis šlapias arba sausas patalpų apruošimas pagal specialiai tarakonams naikinti metodiką;
  6. Po tarakonų naikinimo darbų atlikimo jūsų patalpose, mūsų specialistas paprašys susipažinti su veiksmų atmintine po darbų, kad būtų užtikrintas jūsų saugumas ir pasiektas kuo didesnis vabzdžių naikinimo efektyvumas.

Vorai (Araneae) – bestuburių gyvūnų būrys, kurio atstovai sugeba gaminti voratinklių šilką, turi aštuonias kojas ir neturi sparnų. Šie nariuotakojai randami visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Iš viso priskaičiuojama apie 38 000 rūšių.

Susideda iš priekinės, vidurinės ir užpakalinės žarnų. Galvos apačioje tarp chelicerų yra mikroskopiška burnos angelė. Iš burnos maistas patenka į ryklę, stemplę, siurbiamajį skrandį. Šie trys sudaro priekinę ektoderminę žarnos dalį. Šių žarnos skyrių sienelės išklotos chitinu. Į ryklę atsiveria seilių liaukų latakais. Pusiau skystą maistą voras iščiulpia palikdamas kietą dangalą.

Išilgai krūtingalvės ir pilvelio eina stambi nugarinė kraujagyslė. Pilvelyje sustorėjusi ji sudaro vamzdelio pavidalo širdį. Širdis turi kelias poras ostiumų su vožtuvais. Pro ostiumus kraujas patenka į širdį iš aplinkširdinės ertmės. Kraujotakos sistema neuždara, kraujas teka ne tik kraujagyslėmis, bet ir kūno ertmėmis. Voro kraujas neturi dažo.

Vorai – skirtalyčiai. Jų lytinę sistemą sudaro poriniai išvedamieji latakai, kurie jungiasi į vieną. Šis atsiveria į pirmąjį pilvelio segmentą. Kiekvienos rūšies poravimasis ir kopuliacija gana skirtingi ir tai susiję su vorų elgsenos ypatumais. Manoma, kad patinus privilioja patelių išskiriami feromonai, jų voratinklis ir iš dalies grynai optiniai dirgikliai.

Jei itin mylite gamtos kūrinius, stengiatės netrikdyti ekologijos ir tvirtai žinote, jog jūsų naujas kaimynas nėra nuodingas, geriausias būdas jį išgyvendinti iš savo namų yra perkelti į naujas erdves. Tiesiog reikia vorą įvaryti į dėžutę ar stiklainį ir paleisti sode ar pašiūrėje, kad jis galėtų toliau netrukdomas mažinti kenkėjiškų vabzdžių populiaciją. Žinoma, tai nereiškia, kad pasikeitus orams jis vėl neieškos šiltesnės ir sausesnės užuovėjos.

Bet kokiu atveju, nepamirškite bent pavasariais, kai kartu su visa gamta nubunda ir vorai, gerai išsiurbliuoti visų namų, jų kampų ir net sienų įtrūkimų, kuriuose gali slėptis nauji kaimynai. Vos baigę darbą, iškart ištuštinkite siurblį ir visą turinį išneškite lauk. Tuomet būtų geriausia pasirūpinti sienose esančių įtrūkimų ir skylių užtaisymu, kad šie gyviai nesugalvotų apsilankyti iš naujo.

Jei užtaisyti negalite, parduotuvėje įsigykite vorams skirtų purškiamų ar miltelių pavidalo pesticidų ir jais ištepkite sienose esančius įtrūkimus ir skyles. Nors paviršių vorai paprastai neliečia, norėdami prasiskverbti pro mažiausias angas, jie neišvengs trinties. Nepamirškite šios procedūros pakartoti kelis kartus.

Žinoma, visada patys galite tapti aktyviais vorų medžiotojais ir juos išmušti musių gaudykle. Svarbu atsiminti, kad šie padarai yra tvirtesni už vabzdžius, o jų išorinis skeletas yra kietas, atsparus lengviems smūgiams. Norėdami voro atsikratyti tokiu būdu, turite stipriai užsimoti musės gaudykle. Vorui nerodant gyvybės ženklų, jį atsargiai išmeskite lauk, tik geriau jo nelieskite, nes kai kurie vorai gali savyje turėti žmogui kenksmingų nuodų.

Na o jeigu nesinori bėgioti paskui neprašytus kaimynus, juos išprašyti galite patalpose išdėlioję lipnių spąstų, sukurtų gaudyti voragyviams ir vabzdžiams. Lipnių spąstų būna įvairių – nuo lipniu paviršiumi padengtų juostelių, iki dėžutės formos aptvarų, pridengiančių nemalonius įstrigusių vorų vaizdus. Tokiuose spąstuose paprastai nėra specialių vorus viliojančių medžiagų, bet yra tikimybė, kad išvydęs į spąstus pakliuvusias muses ir kitus vabzdžius, voras ir pats susivilios iš arčiau pažiūrėti.

Dar vienas efektyvus būdas apsisaugoti nuo vorų – natūralūs, nenuodingi produktai. Didžiausias vorų priešas – pipirmėčių eterinis aliejus, kurio galite įsigyti vaistinėse, kad specialų mišinį pasigamintumėte patys. Tereikia paimti buteliuką su purškiklio antgaliu, jį pripildyti šalto vandens, įlašinti apie 20 lašų pipirmėčių eterinio aliejaus ir gerai pakratyti. Šiuo mišiniu išpurškite įtrūkimus sienose, atokius namų kampus, ventiliacijos angas, plyšius grindyse ir šitaip atgrasinkite neprašytus svečius. Taip pat galite pasitelkti tokius produktus kaip sūraus vandens tirpalas ar piretrinas, kuris yra natūralus pesticidas, pagamintas iš chrizantemų žiedų ekstraktų. Jie turėtų puikiai veikti užpurkšti tiesiai ant vorų.

Jei vorų niekaip nesiseka išnaikinti patiems, patartina užsisakyti profesionalias vorų naikinimo paslaugas. Vorų naikintojas kruopščiai apžiūri kiekvieną namų kampą ir įvertinęs situaciją, reikiamas vietas išpurškia galingais insekticidais, kurių negalima įsigyti be specialaus leidimo ir kurie turi ilgalaikį poveikį. Susisiekite su mūsų komanda ir patarsime, kaip geriausiai apsaugoti savo namus, kad juose būtų jauku gyventi nesibaiminant dėl nuolat užklystančių vorų.

Sužinok kainą ir laisvus laikus greičiau nei per 1 minutę.

ARBA

lt_LTLithuanian