1. Ieškau priemonės nuo musyčių ir uodų išpurkšti tujas ir krūmus.

Cipper200 jums tiks. Darykite tai periodiškai ir vabzdžiai ten nesirinks. Kartokite po lietaus ir prieš šventes.

 1. Mane domina priemonė nuo vorų, norėčiau apsipurkšti namą iš išorės nuo vorų.

Cipper200 jums tiks. Apdorokite vietas kur vorai dažniausiai renkasi, jie ten nebenorės grįžti, o tie kurie bus žus. Galite naudoti 30 ml cipper į 1000 ml. vandens.

 1. Sudomino Jusu koncentratas CIPPER 200,ar galima šiuo preparatu išnaikinti vištų erkutes, turiu 8 vištas ir jau antri metai vargstu, perkėliau jas kitur, kaip išnaikinti tą patalpą nuo tu parazitų, nes noriu pirkti viščiukus, ar Jusu koncentratas padėtų?

Cipper200 tiks. Apdorokite šlapiai paviršius: grindys, sienas. Jei neįsitikinusi, kad chemija pirmuoju purškimu pateks į visus plyšius, pakartokite procedūrą du kartus. Chemija vištoms nepakenks.

 1. Gal galėtumėte naudojimosi instrukciją atsiųsti? Tą suplėšiau su faktūra pirma nepažiūrėjus.

Instrukciją rasite čia https://www.dezis.lt/images/Userfiles/Cipper200_aprasymas.pdf

 1. Teritorijos perimetras apie 400 m. Ar užteks cipper200 100ml.? Bus naikinamos erkės.

Erkėms naikinti gausite 10 litrų chemijos iš 100 ml cipper200. Jei tokio kiekio užteks padengti ploto paviršių nuosekliai be tarpų tuomet pasirinktas kiekis tinkamas.

 1. Ar po mano dezinfekcijos su cipper200 reikia plauti ar pakanka tik gero namų vedinimo? Ar augintiniams nekenks?

Augintiniai negali būti kol darysite darbus ir neišvėdinsite. Nes jų uosle jautresne. Po darbų ir vedinimo, nuplaukite tik tas vietas kurias galima paliesti, palaižyti. Žinoma chemija nėra tiek pavojinga jei net palaižytų, bet vengiant alergijos geriau nuvalyti atvirus paviršius.

 1. Naudojau jūsų priemonę Cipper200. Labai gerai naikina blakes. Gal galite patarti kaip galėčiau šiuo metu gauti daugiau šios priemones. Gyvenu UK , Londone. Gal galite atsiųsti?

Deja, atsiųsti negalime. Nes to daryti negalima pagal ES ir LR teisę.

 1. Klausimas, kiek ml cipper200 užtektų 60 kv.m. išpurkšti nuo tarakonų?

Skiriasi išeiga prie daiktų ir darbų kiekio. Skaičiuokite 20-30 ml į vieną litrą vandens. Visi paviršiai turi būti apdoroti vienodu sluoksniu.

 1. Kiek reikia cipper200 nuodų erkėms naikinti 11a sklypui?

10 ml cipper200 I 1000 m l vandens. Išeiga priklauso nuo objekto. Reikia nuosekliai viską padengti chemija. Vieno buteliuko gali užtekti.

 1. Parašyta kad išpurškus reik išvedinti patalpas apie 2h. Ar po to išpurkštas vietas neplauti? Ar tose patalpose po to galės būti žmonės (pvz. norint virtuve/lentynas dezinfekuoti)?

Po dezinsekcijos ir vedinimo reikia išvalyti tas vietas kurios liečiasi su oda.

 1. Domina priemonė žolės nupurškimui nuo erkių 10 arų?

Cipper200

 1. Kiek suprantu, prieš blakes naudoti reikėtų Jūsų parduotuvėje esančią priemonę Cipper 200. Purškiant reikėtų naudoti atitinkamas saugos priemones – pirštines, respiratorių ir pan.

Tačiau respiratorių pastaruoju metu nusipirkti labai sunku, tad noriu pasiteirauti: kokią veido apsaugos priemonę purškiant patartumėte naudoti? Būtina surasti kuo geresnės kokybės respiratorių, ar tinka paprastesnės priemonės – medicininės kaukės, kaukės nuo dulkių ir pan.? 

Chemija gali sukelti alerginį nosies bėgimą, nes yra aštrus kvapas. Negalime jums rekomenduoti silpninti apsaugą. Galite bandyti daryti mažoms patalpoms. Plius vedinimas. Tik chemija turi lygiai nukristi ant paviršių, dėl to vedinimas gali trukdyti. Chemija kenkėjus veikia tik ant paviršių, ore chemijos neturi būti, kvapą reikia išvedinti.

 1. Patikslinkite prašau – Cipper200, yra vandens pagrindu, ar aliejaus?
  Taip pat patvirtinkite – ar turite prekę Lietuvoje?

Chemija maišoma su vandeniu. Aliejaus ten nėra. Visada chemija turime sandėlyje.

 1. Norėjau pasiteirauti ar kenkėju naikinimo priemone Cipper 200 tinka naikinti patalines blakes. Ir koki mažiausia kieki galima pirkti šio preparato iš jūsų, kad atsiųstumėte per kurjerį?

Blakes naikina. Mažiausias kiekis 100 ml buteliukas. Nepamirškite perskaityti instrukcijos.

 1. Kiek CIPPER mililitrų reikia pilti į 1 litrą vandens, kad koncentracija būtų tinkama tarakonams naikinti? Jūsų pateiktas parašymas aiškumo kiek konkrečiai skiesti tarakonams nedavė. Aprašymas skirtas mokslininkams o ne paprastiems vartotojams.

20ml į litrą vandens

 1. Šaltoje patalpoje, pašildžius atsirado daug musių, kaip jas geriau sugaudyti. Patalpos plotas 1000 m2 Ir ar įmanoma sugaudyti? kokia produkcija rekomenduotumėte? Maisto produktu nelaikom, tik norisi ramybės 😉

Jei muses atsiranda pastoviai, galima pakabinti lempą ir nuolatos jas gaudyti. Daugiausiai pagausite naktį, bet nebus taip, kad jos visos per naktį suskris.

Jei tai laikinas reiškinys, galima panaudoti chemiją arba mūsų ekspertui 65 Eur arba patys https://www.dezis.lt/cipper-200-skystas-koncentratas-100-ml 2 buteliuku turėtų užtekti.

 1. Ar yra galimybė tiesiogiai iš Jūsų nusipirkti Cipper 200 skysto koncentrato.

Deja, tik per kurjerius.

 1. Laba diena, apsigyveno širšės gyvenamojo namo karkasinėje lauko sienoje pirmo aukšto lubų lygyje, lenda per tarpuką sienos ir stogo pakalimo sandūroje. Ar padėtų cipper200 jei išsipirktumėm patys? Nes tokias paslaugas teikiančios įstaigos žinoma garantijos neduos, kadangi nėra priėjimo o už pabandymą kaina nemaža.

Taip, padės. Naudokite 30 ml į litrą vandens.

 1. Apsilankėme Jūsų puslapyje radome skystą koncentratą CIPPER200, naudojamą įvairiems kenkėjams naikinti. Gal patartumėt kaip išnaikinti blusas iš krovininės mašinos kabinos ir tas skystis padės? Filmuke matėme ir lipnias gaudykles, tačiau neradau Jūsų kataloge. Jeigu šios priemonės padeda norėtume įsigyti.

Taip, padeda nuo blusų.

 1. Kokią priemonę patartumėte naudoti lauke gyvenančioms tamsioms kirmėlėms su gan kietu apvalkalu? Pagal apibūdinimą radau anglišką pavadinimą „millipedes”, gal žinote, kaip jie vadinasi lietuviškai? Gyvena lauko trinkelių tarpuose, išlenda sutemus.

Puikiausiai tiks Cipper200.

Jei turite daugiau klausimų apie šią ar kitą priemonę, būtinai parašykite.

ARBA

Archyvai

lt_LTLithuanian