Kaip reikia pasiruošti?

Detali info čia: https://dezinfekcijospaslaugos.lt/informacijos-centras/patalpu-paruosimas/pries-blakiu-naikinima/

Kiek laiko reikia išeiti iš namų (tinka ir chemiją naudojantiems patiems)?

Darbai užtruks apie 1 valandą. Po darbų reikėtų palaikyti patalpas uždarytas 1 valandą, o  po to patalpas reikia vedinti 2 valandas. Tokiu būdų patalpose negalėsite būti 4 valandas.

Kiek laiko veiksminga?

Chemija veiksminga tol, kol ji negauna tiesioginių saulės spindulių, patalpos nevedinamos, nepadengta dulkių sluoksniu ar nevaloma vandeniu tokiu būdų chemija gali būtų veiksminga nuo 1 val iki kelių savaičių ten, kur yra toli nuo išvardintų veiksnių pvz. Už spintelių.

Kur gali gyventi blakės?

Blakės gyvena čiužiniuose, lovoje, spintelėse, tapetuose, pagalvėse taip pat esant dideliam užkrečiamumui gali gyventi visuose plyšiuose esančiuose patalpose kur stovi lova.

Kaip vyksta purškimas?

Mūsų darbuotojas profilaktiškai apdoros, chemijos pagalba, visus paviršius kur kils įtarimas dėl vabzdžių pavojaus.

Kiek kainuos jei kviesti antrą kartą ?

Paslaugos kaina yra ta pati, atskirais atvejais taikome 10 Eur nuolaidą.

Ką daryti su rūbais purškimo metu?

Rūbų kraustyti iš spintelių, jei spintele nesujungta su lova nereikia. Blakės rūbuose nesislepia, nebent atsitiktinai esant dideliam užkrėstumui.

Ką reikia iškraustyti?

Spinteles ir kitus baldus, kurie sujungti su lova

Ką daryti su patalyne?

Patalynę palikti ant lovos. Po blakių naikinimo darbų patalynę reikia išskalbti.

Po kiek laiko galima vėl miegoti kambaryje?

Kambaryje galima miegoti po visų valymo ir vedinimo procedūrų.

Ar reikia purkšti virtuvės spinteles?

Chemija apdorojame tik spinteles ir kitus baldus kurie sujungti su lova.

Ar galėjo persinešti su čiužiniu iš vieno buto į kitą?

Blakės keliauja iš vienų patalpų į kitas daiktų pagalba, tai gali būti įvairūs baldai ir daiktai, su čiužiniais taip pat.

Per kiek laiko galime suorganizuoti purškimą?

Tai priklauso nuo užimtumo.

Ar pas mus galima įsigyti kokia nors chemiją blakėms naikinti?

Chemiją vabzdžiams naikinti galima įsigyti e. Parduotuvėje http://www.dezis.lt/vabzdziu-naikinimas/blakiu-naikinimas

Ar reikia naudoti sveikatos saugos priemones tokia kaip pirštinės, respiratorius naudojant chemiją prieš blakes?

Naudojant bet kokia chemiją prieš vabzdžius kuriuose yra Biocidai, reikia naudoti tokias apsaugos priemones, kurios nurodytos produkto saugos duomenų lapuose arba produkto naudojimo instrukcijoje.

Ar vaikai gali liesti tas vietas kur buvo paskleista chemija ir ar ji nėra jiems nuodinga?

Po visų vedinimų ir valymų vaikai prie paviršių liestis gali, prie nenuvalytų paviršių nerekomenduojama. Jei jūsų vaikai alergiški, reikia daryti ilgesnį vedinimą ir kruopščiau valyti paviršius, taip pat būtų gerai išbandyti ar jie alergiški ar ne, duodant prisiliesti prie nuvalytų paviršių pavyzdžiui pirštais.

Kada planuoti pakartotinį kenkėjų naikinimą, jei kenkėjų koncentracija buvo labai didelė ir po naikinimo dar liko keli kenkėjai?

Rekomenduojama kenkėjų pakartotinį naikinimą atlikti po dviejų,  trijų savaičių. Taip siūlome, nes:

Chemijos paskleidimas vykdomas dažniausiais vabzdžių pastebėtose vietose, dažniausiai slėptuvėms pasirenkamose vietose ir pagal vabzdžių paliekamų ženklų (išmatos, išnaros, pėdsakai) vietas, aišku viskas priklauso nuo objekto. Kadangi vabzdžiai būna pasislėpę labai skirtingai ir dažnai sunkiai prieinamose ir pasiekiamuose chemijai vietose, chemijos koncentracija parenkama tokia, kad vabzdys žūtų ne iš karto, bet palaipsniui, kad chemijos likučiais esantys ant vabzdžio, apkrėstų kitus vabzdžius bendraujant. Chemijos likučiai, kurie lieka aplinkoje ant įvairių paviršių, yra veiksnūs, kol nenuvalyti ir kitaip nepašalinti, nuo 2 iki 3 savaičių, per kuri laikotarpį visi pasislėpę vabzdžiai negavę chemijos tiesiogiai chemijos paskleidimo metu ar iš kitų vabzdžių, gali ja apsinuodyti paliekant savo slėptuvę. Kiekviena situacija skirtinga, kokia dalis nuodų teko vabzdžiui sunku pasakyti. Chemija lieka veiksni, ten kur buvo nenuvalyta iki 3 sav., dėl to kai vabzdžiai paliks savo prieglobsti bus vis tiek apnuodyti, tai užtrunka nuo 2 iki 3 savaičių. Būna visokių situacijų, nes objektų infrastruktūra ir jose esančios įrangos ir baldų skirtumai, bei jose pasislėpusių vabzdžių vietos labai skirtingos.

 

Archyvai

lt_LTLithuanian