Kiek laiko reikia išeiti iš namų?

Darbai užtruks apie 1 valandą. Po darbų reikėtų palaikyti patalpas uždarytas 1 valandą, o  po to patalpas reikia vedinti 2 valandas. Tokiu būdų patalpose negalėsite būti 4 valandas.

Ką daryti po purškimo grįžus?

Detali info čia: https://dezinfekcijospaslaugos.lt/informacijos-centras/patalpu-paruosimas/

Kiek laiko veiksminga?

Chemija veiksminga tol, kol ji negauna tiesioginių saulės spindulių, patalpos nevedinamos, nepadengta dulkių sluoksniu ar nevaloma vandeniu tokiu būdų chemija gali būtų veiksminga nuo 1 val iki kelių savaičių ten, kur yra toli, nuo išvardintų veiksnių pvz. Už spintelių.

Kaip vyksta purškimas?

Mūsų darbuotojas profilaktiškai apdoros, chemijos pagalba, visus paviršius kur kils įtarimas dėl vabzdžių pavojaus.

Ar pas mus galima įsigyti kokia nors chemiją blusoms naikinti?

Chemiją vabzdžiams naikinti galima įsigyti e. Parduotuvėje http://www.dezis.lt/vabzdziu-naikinimas/skruzdeliu-naikinimas

Ar medžiagos kenksmingos aplinkai?

Bet kokia chemija kuri skirta vabzdžių naikinimui ir leidžiama pagal LR įstatymus kenkia aplinkai, nes naikinami visi smulkūs vabzdžiai, kitaip neįmanoma, žmonėms chemija nepavojinga daugiau nei šampūnai nuo niežų ar utelių. Dėl alergijų kiekvienas žmogus turi nuspręsti savarankiškai, bet žmonėms kurie turi alergija naikinimo metu, objekte būti negalima, nes dažnai chemija yra pagaminta iš sintetinių koncentruotų augalų emulsijų. Medžiagos kenksmingos aplinkai tiek, kiek ir trąšos.

Kokios sąlygos geriausios skruzdėlių purškimui

Po purškimo turėtų bent 2-3 valandas nelyti. Aplink lauke nebūti žmonių.

Ar vaikai gali liesti tas vietas kur buvo paskleista chemija ir ar ji nėra jiems nuodinga?

Po visų vedinimų ir valymų vaikai prie paviršių liestis gali, prie nenuvalytų paviršių nerekomenduojama. Jei jūsų vaikai alergiški, reikia daryti ilgesnį vedinimą ir kruopščiau valyti paviršius, taip pat būtų gerai išbandyti ar jie alergiški ar ne, duodant prisiliesti prie nuvalytų paviršių pavyzdžiui pirštais.

Kada planuoti pakartotinį kenkėjų naikinimą, jei kenkėjų koncentracija buvo labai didelė ir po naikinimo dar liko keli kenkėjai?

Rekomenduojama kenkėjų pakartotinį naikinimą atlikti po dviejų,  trijų savaičių. Taip siūlome, nes:

Chemijos paskleidimas vykdomas dažniausiais vabzdžių pastebėtose vietose, dažniausiai slėptuvėms pasirenkamose vietose ir pagal vabzdžių paliekamų ženklų (išmatos, išnaros, pėdsakai) vietas, aišku viskas priklauso nuo objekto. Kadangi vabzdžiai būna pasislėpę labai skirtingai ir dažnai sunkiai prieinamose ir pasiekiamuose chemijai vietose, chemijos koncentracija parenkama tokia, kad vabzdys žūtų ne iš karto, bet palaipsniui, kad chemijos likučiais esantys ant vabzdžio, apkrėstų kitus vabzdžius bendraujant. Chemijos likučiai, kurie lieka aplinkoje ant įvairių paviršių, yra veiksnūs, kol nenuvalyti ir kitaip nepašalinti, nuo 2 iki 3 savaičių, per kuri laikotarpį visi pasislėpę vabzdžiai negavę chemijos tiesiogiai chemijos paskleidimo metu ar iš kitų vabzdžių, gali ja apsinuodyti paliekant savo slėptuvę. Kiekviena situacija skirtinga, kokia dalis nuodų teko vabzdžiui sunku pasakyti. Chemija lieka veiksni, ten kur buvo nenuvalyta iki 3 sav., dėl to kai vabzdžiai paliks savo prieglobsti bus vis tiek apnuodyti, tai užtrunka nuo 2 iki 3 savaičių. Būna visokių situacijų, nes objektų infrastruktūra ir jose esančios įrangos ir baldų skirtumai, bei jose pasislėpusių vabzdžių vietos labai skirtingos.

ARBA

Archyvai

lt_LTLithuanian