Turėtų Labai svarbu išsiaiškinti iš kur atsiranda blusos, nes tokiu būdų jus sustabdysite jų atsiradimą ir po naikinimo jų nebeatsiras. Kitaip, ši kova tęsis nuolatos. Naudojant chemija, jus ženkliai sumažinate jų didelį paplitimą, bet chemija aplinkoje, po kurio laiko, išnyksta, ypač tai įtakoja saulės spinduliai ir dulkės.

Gyvūnų migracija iš lauko į namus padidina tikimybę, blusų atsiradimui. Vasara ar šiltuoju metu laiku, blusos gali gyventi tiesiog lauke, pagrinde netoli gyvūnų veiklos vietų. Tad, ne kartą esame užfiksavę blusų aktyvumą tiesiog vienkiemio ar namo pievoje netoli pvz šuns būdos ar kitos gyvūnų laikymo vietos.

Taip pat, labai svarbu, blusų naikinimo metodika.

Namuose.

Svarbu padengti ne tik visą grindų plotą, bet ir sienas – iki vieno metro aukščio. Nes blusos dauginasi šiltoje aplinkoje, o  kiaušinėlius dažnai pritvirtina ant sienų, pašokdamos kuo aukščiau ( iki 1 m.).

Lauke.

Jei blusos gyvena ir lauke, tuomet būtinai reikia naikinti ir lauke. Dažnai, tai viso žemės ploto apdorojimas. 

Blusų naikinimo dažnis.

Turėtų užtekti vieno karto. Bet jei problema kankina ilgą laiką. Reikia dviejų naikinimų, tai yra po pirmojo naikinimo dar viena kartą po dviejų savaičių. O jei aplinkoje nuolatos atsiranda blusos, reikėtų daryti viena kartą per mėnesį po pirmų dviejų kartų.

Informacija paruošta UAB ‘”Dezinfekcijos paslaugos” kolektyvo

ARBA

Archyvai

lt_LTLithuanian