Ar galime išnaikinti vapsvas?

Vapsvas išnaikinti galime.

Kokios informacijos reikia, kad suprastumėt ar galite išnaikinti?

Aprašykite situaciją detaliau. Koks atstumas iki lizdo nuo žemės?  Ar mūsų darbuotojas galėtų prisiliesti prie angos nenaudodamas jokios įrangos? Koks atstumas iki lizdo nuo artimiausio balkono, lango ar kitos vietos iš kur galėtų dirbti mūsų specialistas be kopėčių su kopėčiomis? Dažnai nuotraukos viską nusako be žodžių 🙂 ( Pasistenkite padaryti 1-2 nuotraukas, nes jei siųsite daug nuotraukų į mūsų el. paštą serveris gali nepriimti.)

Jei uždaras lizdas ar reikia ardyti aplink tą vietą?

Nors tai ir sudėtingesne situacija, ardyti dažniausiai nieko nereikia. Mūsų dezinfekuotojai gali išnaikinti vapsvas ir uždarame lizde, tik sąlyga darbams be ardymo, kad dezinfekuotojas galėtu prisiliesti rankomis, prie vietos kur vapsvos įlenda į lizdą.

Kad galėtume įvertinti situaciją, mums reikia aplinkos nuotraukų kur matosi vieta kur galima pastatyti kopėčias ir vieta kur vapsvos įlenda į lizdą. Pasistenkite padaryti 1-2 nuotraukas, nes jei siųsite daug nuotraukų į mūsų el. paštą serveris gali nepriimti.

Jei uždaras lizdas ar reikia ardyti aplink tą vietą?

Kartais reikia, dėl to kad galėtume įvertinti situaciją, mums reikia aplinkos nuotraukų kur matosi vieta kur galima pastatyti kopėčias ir vieta kur vapsvos įlenda į lizdą. Pasistenkite padaryti 1-2 nuotraukas, nes jei siųsite daug nuotraukų į mūsų el. paštą serveris gali nepriimti.

Ar galėsite išnaikinti lizdą?

Jei lizdas atviras, matosi visas „kokonas” ir jį galima pasiekti (2-4 metrai nuo pagrindo, nuo kurio galima bus dirbti) be papildomos įrangos, užtenka kopėčių, tai išnaikinti galima ir nereikia pateikti papildomos informacijos. Jei lizdas vidinis, tai yra matosi tik anga, kur įskrenda vapsvos, tuomet geriausiai pateikti nuotrauką, kad mūsų darbuotojai prieš vykstant sudarytų veiksmų planą. Reikalavimai vidiniams lizdams, kad galima būtų pasiekti angą rankomis, jei to neįmanoma padaryti, ne visada išeina išnaikinti lizdą per vieną kartą. Nes keliai link lizdo kuriuos reikia suprasti, būna užsisukę į labai nepatogias darbui padėtis, dėl ko gali prireikti paviršių ardymo, kam reikia pasiruošti ir apsitarti iš anksto, prieš atvykstant mūsų darbuotojams.

Per kiek laiko galime suorganizuoti purškimą?

Tai priklauso nuo užimtumo.

Ar vaikai gali liesti tas vietas kur buvo paskleista chemija ir ar ji nėra jiems nuodinga?

Po visų vedinimų ir valymų vaikai prie paviršių liestis gali, prie nenuvalytų paviršių nerekomenduojama. Jei jūsų vaikai alergiški, reikia daryti ilgesnį vedinimą ir kruopščiau valyti paviršius, taip pat būtų gerai išbandyti ar jie alergiški ar ne, duodant prisiliesti prie nuvalytų paviršių pavyzdžiui vienu pirštu.

ARBA

Archyvai

lt_LTLithuanian