Vežant medienos produktus į JAV, kai kurie produktai yra atleisti nuo fumigacijos tai yra nuo kenkėjų kontrolės reikalavimų pagal muitinės taisykles. Štai pagrindiniai išimčių kriterijai ir produktai, kuriems nereikia fumigacijos:

Apdorotos medienos produktai: Medienos produktai, kurie yra visiškai pagaminti iš apdorotos medienos, yra atleisti nuo fumigacijos reikalavimų. Apdorota mediena apima medienos plokštes, drožlių plokštes, orientuotas skaidulų plokštes ar pluošto plokštes, fanerą ir pan​​.

Medienos pakuotės medžiagos (MPM angl. WPM) išskyrus popieriaus produktus: Dauguma medienos pakuotės medžiagų yra apimtos taisyklėmis, įskaitant medienos pakuotes, tokias kaip palečių, krepšių, dėžių ir medienos gabalų, naudojamų kroviniams remti arba sustiprinti. Tačiau išimtys apima gamybos medienos medžiagas, laisvas medienos pakavimo medžiagas ir medienos gabalus, kurių storis yra mažesnis nei 6 mm bet kurioje dimensijoje​. 1

Medienos produktai, pagaminti iš alternatyvių medžiagų: Medienos produktai, pagaminti iš alternatyvių medžiagų, tokių kaip popierius, plastikas ar medienos skydeliai (pvz., angl. OSB, kietasis kartonas ir fanera), taip pat yra atleisti nuo fumigacijos reikalavimų​​.

Medienos išvestinės produktai: Medienos išvestinės produktai, tokie kaip kartono dėžės, drožlių plokštės ir kiti žmogaus pagaminti medžiagų produktai, taip pat yra atleisti nuo fumigacijos reikalavimų​​.

Šios išimtys leidžia importuotojams ir eksportuotojams sumažinti su fumigacija susijusias išlaidas ir laiko sąnaudas, taip pat palengvina prekių mainus tarp šalių. Išmintinga kenkėjų kontrolė.

ARBA

Archyvai

lt_LTLithuanian